Mezőség ma Olimpia
0 0
Read Time:1 Minute, 9 Second

A Liga 2, 9. fordulójának nyitómérkőzésén a Dési Unirea a Concordia Chiajna otthonába látogatott és 1-0 arányú vereséget szenvedett. A találkozó egyetlen gólját Younes Hamza szerezte bűntetőből, a 34. percben.

A mérkőzés elején mindkét csapat kivárt, inkább a védelemre koncentráltak, de így is a házigazdák uralták a mérkőzést.

A találkozó első helyzetére egészen a 28. percig kellett várni, amikor Anghelina beadását blokkolta a dési védelem.

Négy perccel később az egyik dési játékos, a tizenhatoson belül, kézzel ért a labdához és büntetőt ítélt a játékvezető.  A büntetőt Younes Hamza értékesítette a 34. percben.

Szünet után motiválton léptek pályára az Unirea játékosai és több alkalommal is kiegyenlíthették volna az állást. Az 55. percben Rus, a 88. percben pedig Manole lőtt kapura, az eredmény azonban nem változott.