Legördült a függöny az idei bajnokság mögött
Befejeződött Kolozs megye IV. ligájának idei idénye. Az Aranyosegerbegyi Victoria bajnokként zárta a szezont, az utolsó fordulóban pedig 5–1-re győzött Szamosújváron.
Társadalmi és kulturális havilap
Befejeződött Kolozs megye IV. ligájának idei idénye. Az Aranyosegerbegyi Victoria bajnokként zárta a szezont, az utolsó fordulóban pedig 5–1-re győzött Szamosújváron.
Az Aranyosegerbegyi Victoria és a Kolozsvári Viitorul Mihai Georgescu jutott a Román Kupa kolozsvári szakaszának döntőjébe. A finálét június 11-én rendezik Tordaszentmihályon.
Az Aranyosegerbegyi Victoria megérdemelten hódította el a IV. liga bajnoki címét, miután a döntőnek számító rangadón legyőzte legnagyobb riválisát.
A Szamosújvári Atletic Olimpia vereséget szenvedett Tordaszentmihályon, az Aranyosegerbegyi Victoria pedig nagy fordítással mentette meg a győzelmet a Kolozsvári Sporting ellen.
Az Arieșul fölényes győzelemmel javított a Sporting ellen, Denis Iepure öt gólt szerzett. A forduló másik mérkőzésén az Aranyosegerbegyi Victoria 3–1-re nyert a Szamosújvári Atletic Olimpia ellen.
A Szamosújvári Atletic Olimpia női csapata 2–1-es vereséget szenvedett a Gyulafehérvári Unirea ellen. A hazaiak gyenge első félidő után a második játékrészben feljavultak, de az egyenlítés már nem sikerült.
A Szamosújvári Atletic Olimpia 2–1-re győzött idegenben a Kolozsvári Sporting ellen a IV. liga felsőházi rájátszásának második fordulójában. A forduló rangadóján az Aranyosegerbegyi Viktória nagy meglepetésre 3–0-ra nyert Tordaszentmihályon.
Dr. Bölöni László a mérai Tamás Gyula Általános Iskola és a kolozsvári Octavian Goga Általános Iskola közösségeivel találkozott. A diákok kulturális műsorral fogadták, majd beszélgetésen vehettek részt, ahol a sport, a tanulás, a kitartás és az alázat fontosságáról hallhattak.
Elkezdődött a Kolozs megyei IV. liga rájátszása. Az első fordulóban az Aranyosegerbegyi Victoria és a Tordaszentmihályi Arieșul is győzelemmel rajtolt, míg a Szamosújvári Atletic Olimpia hazai pályán maradt alul.
Lezárult az alapszakasz a Kolozs megyei IV. ligában. Öt csapat maradt versenyben, a visszalépések után kérdéses a rájátszás sorsa.