Dés Kemény Csicsergők KIFOR
0 0
Read Time:39 Second

Amint az várható volt, a férfi röplabda bajnokság A1 divízió 20.  fordulójában a Dési Unirea újabb vereséget könyvelt el hazai pályán. A hazaiak az idei tavaszon gyengén szereplő Dési Unirea. Az Arcada Galați 3-0 arányban győzött, Désen és végig uralta a jó színvonalú mérkőzést. A második szettet leszámítva (amikor szorosabb volt az eredmény) mindvégig felülkerekedett a bajnok, a hazaiak egyszerűen nem bírtak a galațiak által diktált iramot. A vasárnapi mérkőzésen a désiek sokat tévedtek és több elemi hibát követtek el, megkönnyítve a sokkal tapasztaltabb Arcada játékosainak dolgát, akik 82 perc alatt végeztek a hazaiakkal.

Az összecsapás legjobb röplabdázója a horvátországi Filip Sastan volt, aki 15 pontot ért el, miközben az Unireatól a csapatkaptány Andrei Grigoraș tűnt ki 12 ponttal.