szabadnapos rendőrség győzelem
0 0
Read Time:33 Second

Folytatja előkészületeit a IV. liga tavaszi rajtjára a Szamosújvári Atletic Olimpia labdarúgócsapata. Ezúttal az V. liga szamosújvári csoportjának harmadik helyezettje, az Ormányi Luceafărul volt az ellenfele. A nagyiklódi IklódAréna műfüves pályáján lebonyolított barátságos találkozó a szamosújvári alakulat 3-1 arányú győzelmével ért véget. Az összecsapás legjobb játékosa Marcel Fodor volt, aki egymaga két góllal járult hozzá együttese sikeréhez. A harmadik találat Flaviu  Mureşan nevéhez fűződik.

Jövő héten az Atletic Olimpia ellenfele újabb ellenőrző mérkőzésen az FC Universitatea U19 ificsapata lesz. A találkozóra a kolozsvári Dan Anca pályán kerül sor. Február 26-án, szombaton az Atletic Olimpia női együttese a Kolozsvári Olimpia Universitatea sokszoros országos bajnok másodcsapatával játszik ellenőrző meccset.