Mezőség ma Olimpia
0 0
Read Time:1 Minute, 12 Second
fotó: Capra Claudiu

A női Liga 2, második csoportjának nyolcadik fordulójában a Szamosújvári CS Atletic Olimpia Temesváron lépet pályára, az ACS Roma Florin Pădurean otthonában és 3-1 arányú győzelmet aratott. A találkozó három gólja közül kettőt Felszegi Tünde és Iușan, szerezték, a harmadik pedig öngól volt.

A múlt vasárnapi mérkőzésen a szamosújváriak vezetőedzője, Iulia Mera a következő felállással kezdte a mérkőzést: Boloș—Negrea, Olar, Moldovan, Mera—Avasiloaie, Rus—Jean, Iușan(CSK), Zăhan—Felszegi. Csereként pályára léptek még Manciu és Florean.

A szamosújváriak remek formája a tabellán is meglátszik a CS Atletic Olimpia a második helyezett, az éllovas Beszterce-Naszódi CS Gloria 2018 után.

A lányok, hétvégén (az őszi idény utolsó mérkőzésén) az ACS Dream Team csapatát fogadja, utána pedig következik a téli szünet.

A hétvégén a Kolozsvári CFR 1907 női csapata 5-4-re győzött az ACS Dream Team otthonában.