Kemény Csicsergők KIFOR stadion
0 0
Read Time:1 Minute, 37 Second

Az idei tél második barátságos mérkőzése már jobban sikerült a Dési Unireanak. Ellenfele ezúttal a III. ligában szereplő Tordai Sticla Arieşul volt, amely ellen 3-0 arányra győzött. A gólok szerzői Adi Pop a 39. percben, valamint Patrick Popescu voltak. Az utóbbi kétszer is betalált a vendégek kapujába, a 69., illetve a 89. percben.

A nagyiklódi IklódAréna műfüves pályáján lebonyolított találkozón meglátszott a két osztály közötti különbség, a II. ligás désiek mindvégig uralták a jó színvonalú ellenőrző összecsapást. Ezt az eredmény is mutatja, de a három gól mellett az Unireanak voltak még jó helyzetei, ellenben a tordai alakulat új kapusa, Sergiu Borz jól védett.

A tordaiaknál többhónapos szünet után újból elfoglalta helyét a hátvédsorban a gárda tapasztalt játékosa, Sorin Cocora, aki biztos emberként szerepelhet a tavaszi visszavágón is.

Dragoş Militaru dési edző a következő csapattal kezdte a mérkőzést: Răilean – Mészáros, Eduárd, Kereki Mihály, Burdeţ, I. Rus –Cătinean, Cocian, Adrian Pop, Manole – Florin Blaj és Alex Pop. Tércsere után szóhoz jutott a keret minden játékosa. Első ízben léptek pályára barátságos találkozón Andrei Copos és Casian Bocica ifik, akik a helyi téli edzőtáborban is ott voltak.

A jövő hét közepén egy Liga 1-es csapattal méri össze tudását a Dési Unirea. A Kolozsvárra tervezett   mérkőzésen még nem ismert az ellenfél.

A kép forrása: TordaNews