Csicsergők KIFOR stadion
0 0
Read Time:2 Minute, 10 Second

A Liga 1, 24. fordulójában a Kolozsvári CFR idegenben lépett pályára, az CS Universitatea Craiova otthonába, a végeredmény pedig 1-1 volt. A találkozó góljait Petrila (14. perc és Gustavo (96. perc) szerezték. A döntetlen sorozatban a harmadik volt a csapat számára. Másik érdekesség, hogy mindhárom mérkőzésen az utolsó percekben kapott gólt a CFR.

A mérkőzést a hazaiak kezdték jobban, az első helyzeteket is az ők szerezték, a 3. és 9. percekben amikor Koljic és Ivan lőttek eredménytelenül kapura.

A vendégek első gólhelyzetét a 10. percben jegyeztük, amikor Omrani került gólhelyzetbe, de az általa lőtt labda az oldalsó kapufán pattant.

Négy perccel később, a találkozó 14. percében egy szépen felépített támadás következtében Petrila távolról lőtt és csapata átvette a vezetést (1-0).

A félidő hajrájában, a 43. percben a játékvezető szabadrúgást ítélt a vendégek számára, amit Omrani végzett el eredménytelenül.

Térfélcsere után, a hazaiak támadásba lendültek és sarokba szorították a vasutas csapatot, amely a 63. percben megnövelhette volna előnyét amikor az egyik craiovai játékos brutális módon lerángatta Debeljuhot, de a játékvezető nem ítélt büntetőt.

A mérkőzés 85. percében Camora elakasztotta egyik ellenfelét és a játékvezető kiállította. A kiállítás következtében a CS Universitatea nagyobb fokozatba kapcsolt és a 96. perceben Gustavo kiegyenlítette az állást (1-1).

A találkozó után a Kolozsvári CFR kapusát, Bălgrădeant is kiállította a játékvezető, mert sportemberhez nem méltó módon beszélt.