Győzött a második fordulóban az Atletic Olimpia
A Szamosújvári Atletic Olimpia 2–1-re győzött idegenben a Kolozsvári Sporting ellen a IV. liga felsőházi rájátszásának második fordulójában. A forduló rangadóján az Aranyosegerbegyi Viktória nagy meglepetésre 3–0-ra nyert Tordaszentmihályon.