szabadnapos rendőrség győzelem
0 0
Read Time:2 Minute, 18 Second

A Liga 2, 6. fordulójában a Dési Unirea hazai pályán fogadta a CSA Steaua Bukarestet és 2-1 arányú győzelmet aratott. A gólokat Burdeț (53), Manole (71), illetve Buhăescu (11) szerezték.

Megtelt a dési stadion a szombati mérkőzésre. A vendégeket pár száz szurkoló követte a mérkőzésre és mindvégig énekeltek, ahogy a hazai törzsszurkolók is.

A jobbnak vélt bukarestiek, hamar átvették a vezetést, a 11. percben egy szabadrúgást követően Buhăescu lőtte kapuba Beța beadását (1-0).

A hazaiak hamar összeszedtek magukat és nyomást gyakoroltak a vendégek védelmére, de gólt nem tudtak szerezni az első félidőben.

Az 30. percben Manole előre tört, a bukarestiek csapatkapitánya, Buhăescu pedig lerángatta. Tettét nem díjazta Kovács Szabolcs játékvezető és kiállította.

Szünet után az emberelőnyben lévő désiek a Steaua kapujára rontottak és az 53. percben kiegyenlítették az állást. Roș szabadrúgásból érkezett beadását Burdeț továbbította Bălbărău kapujába (1-1).

Az Unirea játékosai nem elégedtek meg a döntetlennel és tovább ostromolták a vendégek kapuját. A győztes gól a 71. percben érkezett, amikor Manole a hálóba fejelte Roș beadását (2-1).

A mérkőzés hajrájában (83. perc) Chira került óriási ziccerbe, de az őáltala fejelt labda a felső lécen pattant.