Superliga RMDSZ népírtás Dés Kemény
0 0
Read Time:47 Second

A román kupa harmadik körében a Dési Unirea, idegenben lépett pályára a Beszterce-Naszódi Glória vendégeként és hosszabbítások után 4-2 arányban győzött, ezzel továbbjutott a kupa következő körébe. A találkozó góljait Marius Curtuiuș (80), Andrei Gal (98), ill. Angelo Cocian (20), Alexandru Pop (103) és Mircea Manole (116, 118) szerezték.

A kupameccsen hamar átvették a vezetést a désiek Angelo Ciocan 20. percben szerzett góljának köszönhetően. A hazaiak válasza későn érkezett, de Marius Curtuiuș a 80. percben kiegyenlítette az állást és hosszabbításba tolták a mérkőzést.

Az extra időt a beszterceiek kezdték jobban és a 98. percben Andrei Gal gólt szerzett és a hazaiak átvették a vezetést. Végül Alexandru Pop és Mircea Manole 103, 116. és 118. percekben szerzett góljainak köszönhetően a vendégek kiharcolhatták győzelmüket.

A másik két Kolozs megyei csapat, a Kolozsvári Sănătatea és a Kolozsvári U ma játszanak egymás ellen a nemeszsúki pályán, 17:30-tól.