Kemény Csicsergők KIFOR stadion
0 0
Read Time:1 Minute, 6 Second
Mérkőzés előtt / fotó: Claudiu Capră

A női Liga 2, hetedik fordulójában a Szamosújvári Atletic Olimpia hazai pályán az ACS Academia de Fotbal şi Tenis Măgurat fogadta. A két csapat közötti mérkőzés végeredménye 1-1 lett. A szamosújváriak gólját Iușan Alexandra szerezte, az első félidőben. A vendégek egyenlítő gólja a második félidőben született.

A találkozó játékvezetője a zilahi Balotă Rareș volt, a partjelzők pedig Iancău Adrian Ioan (Kisderzsida, Szilágy megye) és Duma Sergiu (Zilah) voltak.

A csapat eddig jól helytáll a második liga 2. csoportjában, eddig két meccsen győztek, hárman döntetlenre játszottak és egy mérkőzést elveszítették.

Hétvégén a lányok Bukarestbe utaznak, ahol a most szabadnapos és a tabellán második helyezett AS CS Carmen Bukaresttel csapnak össze. A mérkőzést november 7-én, 11:00 órától szervezik. A