Superliga RMDSZ népírtás Dés Kemény
0 0
Read Time:1 Minute, 43 Second

A Liga 4, 12. fordulójában a Szamosújvári Atletic Olimpia – Kissebesi Viitorul párharc eredménye 2-2–es döntetlen volt. A szamosújvári gárda újból bebizonyította, hogy hazai környezetben gyengén játszik, inkább idegenben szerepelnek jobban. Az újonc kissebesiek ezen az őszön még nem szereztek pontot idegenben, de még otthon sem. Szamosújváron első ízben sikerült nekik.

Folytatja sikersorozatát a IV. ligában a Szamosújvárnémeti Vulturul. Nem kevesebb mint nyolc gólt szereztek idegenben. Igaz, a sasok ellenfele ezúttal a fiatalokból álló Szászfenesi Futballakadémia volt. A végeredmény 8-2 volt a listavezető javára.

Nagy meglepetésre    a Gyalui Someşul elvitt három pontot Nagyiklódról, ahol eddig nem nagyon nyertek a vendégek. Ezúttal megérdemelten hagyták el győztesen az Iklódi Arénát a gyaluiak, akik nagy küzdelem után 3-2 arányban nyertek, javítva helyzetükön a táblázaton.

Izgalmas, váratlan fordulatokban igazán gazdag összecsapás színhelye volt az aranyosegerbegyi pálya, ahol az esélyes helyi Victoria csak egy döntetlenre volt képes a   múlt fordulóban otthon kikapott Dési Someşul 2 ellenében. Egy adott pillanatban 2-0-ra vezettek a hazaiak, de a désiek megfordították az eredményt és ők vezettek 3-2-re. A Victoria a hosszabbításban egyenlített, elkerülve a váratlan vereséget.

Három ponttal a tarsolyukban hagyták el a magyargorbói sporttelepet az Apahidai Sporting focistái, akik 6-1-re jól elporolták a hazai Jövő tizenegyét.

A papírformának megfelelően alakult a Tordaszentmihályi Arieşul – Alsódetrehemi Unirea rangadó. A táblázat második helyezettje megérdemelten nyert 2-0 arányban, miután szünetben 0-0 volt az eredmény.

A Supporter 2.0 – Szászfenesi ACS   mérkőzést későbbi időpontra halasztotta a Kolozs Megyei Labdarúgó Testület.