0 0
Read Time:1 Minute, 23 Second
Liga IV
A kép csak illusztráció

A Kolozsvári Universitatea FC, a  Liga 2 harmadik fordulójában fogadta a Konstancai Unireat és 1-0 arányú győzelmet aratott. A találkozó egyetlen találatát Victor Dican szerezte az 54. percben. A győzelem sorozatban a harmadik volt, a kolozsvári csapat számára.

A találkozó első félideje nem tartogatott semmi izgalmast a közönség számára. Az egyetlen találatot a 33. percben jegyeztük, amikor vendégek egyik játékosa, Cioinac visszapasszolt a kapushoz, de Blejdea gyorsabb volt, mint a hálóőr és elkapta a labdát, majd lőtt, de a labda elkerülte a kaput.

Szünet után motiváltabban léptek a pályára az Universitatea játékosai és Dican személyében, az 54. percben átvették a vezetést. Az említett játékos, második nekifutásból, lőtte a vendégek kapujába, a szabadrúgásból jött labdát (1-0).

A mérkőzés 79. percében Gugu is betalált, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot.

A hajrában a vendégek voltak a veszélyesebbek, a 90. percben ki is egyenlíthették volna az állást, de Chirițoiu lövése kicsivel a kapu felett szállt el.

A győzelem következtében az Universitatea, kilenc ponttal ott trónol a tabella élén és esélyes arra, hogy a szezon végén feljusson az élvonalba.