KIFOR stadion Mezőség ma
0 0
Read Time:1 Minute, 38 Second

A Szamosújvári CS Atletic Olimpia fiúcsapata idegenben lépett pályára, a lányok pedig megtudták őszi menetrendjüket.

Liga IV

A Liga IV. második fordulójában, a Szamosújvári CS Atletic Olimpia idegenben lépett pályára, a végeredmény 1-1 volt. A szamosújváriak gólját Gorgan Simi szerezte.

A Megyei Labdarúgó Szövetség csak két mérkőzés eredményét közölte saját honlapján, ezek a következők: Szászfenesi ACS – Szászfenesi Futballakadémia 5-2, Alsódetrehemi Unirea – Kolozsvári Supporter 2.0 0-3. Amint közlik a többi eredményt mi is frissítjük a cikket.

Liga II – női futball

A Román Labdarúgó Szövetség saját honlapján bejelentette a női Liga II, 2021-2022-es menetrendjét.

A kiírás szerint a Szamosújvári CS Atletic Olimpia női csapata a Liga II első fordulójában, szeptember 12-én, délelőtt 11:00-től hazai pályán fogadja az ACS Dream Team Bukarestet. A bukaresti csapat, akárcsak a szamosújváriak idén nyáron jutott fel a Liga II-be. Szeptember 19-én a lányok a Temesvári Poli ellenfelei lesznek, utána pedig, a harmadik fordulóban a Szörényvári ACS Atletic Drobetát fogadják. A negyedik fordulóban a Nagyváradi ACS United Bihor otthonába utaznak. Az ötödik fordulóban a Kolozsvári Universitatea Olimpia második csapata érkezik Szamosújvárra. A hatodik fordulóban az Atletic Olimpia lányai egy másik kolozsvári csapat vendége lesz, az Olimpic Starral mérkőzik meg. Az őszi idény, utolsó hazai mérkőzése, a hetedik fordulóban lesz, amikor a szintén Liga III-ból érkezett ACS Academia de Fotbal şi Tenis Măgura lesz az ellenfél. Az őszi idény utolsó találkozója, a szamosújváriak számára az AS CS Carmen Bukarest 1937 ellen lesz. Az őszi idény, utolsó fordulójában (a kilencedikbe) a szamosújváriaknak nem lesz ellenfele.