Dés Kemény Csicsergők KIFOR
0 0
Read Time:2 Minute, 8 Second

A felsőházi rájátszás első fordulójában a Kolozsvári CFR hazai pályán fogadta a bajnokság meglepetésének számító FC Voluntarti és 3- arányú győzelmet aratott. A találkozó góljait Debeljuh (50. perc), Deac (78. perc), Petrila (82. perc), illetve a bethleni születésű Cristian Costin (71. perc).

A kései időpont és a hideg miatt elég kevesen látogattak ki a Fellegvárra a szombaton esti mérkőzére, annak ellenére, hogy március 9-én eltöröltek minden korlátozást.

A találkozó a vendégek támadásával kezdődött, pár alaklommal veszélyeztették is a Hindrich kapuját, de kapulövésük csak egy volt, a második félidőben amikor Cosin gólja született.

A találkozó első gólhelyzetét a vendégek oldalán jegyeztük, a 22. percben, amikor Lopes az oldalhálóba lőtte a szögletből érkező labdát.

A 35. percben Susic került helyzetbe, lőtt is, azonban a gyengébb lábával és a labda elkerülte a kaput.

A kolozsváriak edzője, Dan Petrescu szünetben belenyúlt a játékba és pályára küldte Omranit és Petrilat és rögtön meg is változott a játék képe.

Az 50. percben Petrila betőrt a bal oldalon, majd beadta a játékszert Debeljuhnak, aki habozás nélkül előtte a hálóba (1-0).

Az 54. percben Omrani is felírhatta volna nevét a gólszerzők listájára, lövése azonban elkerülte a kaput.

Cristian Costin a 71. percben kihasználta Susic védelmi hibáját és kiegyenlítette az állást (1-1).

A kapot gól után pár percig nem talált magára a vasutas csapat, de egy Pazar mozdulattal Deac megoldotta a problémát, a 16. sarkáról lőtt és bevette Popa kapuját (2-1).

Pár perccel a vége előtt, a találkozó 82. percében Omrani indította a bal oldalon Petrilat, aki kijátszotta a Voluntari védelmét és a tehetetlen Popa mellett a kapuba gurította a labdát (3-1).

A következő fordulóban nehéz kiszállás vár a kolozsváriakra, a tengerparton, a Farul Constanța otthonában próbálja megtartani vagy megnövelni előnyét a tabella élén.