Dés Kemény Csicsergők KIFOR
0 0
Read Time:2 Minute, 14 Second

A Liga 1, 12. fordulójában a Kolozsvári CFR, egy másik vasutas csapat, a Rapid Bukarest ideiglenes otthonában, a mioveni stadionban lépett pályára és 2-0 arányú vereséget szenvedett. A találkozó gólját Bălan lőtte a 27. és 55. percekben. a vereség semmit sem változtatott a tabella élén, a CFR még mindig nagy előnnyel vezeti a bajnokságot.

A mérkőzés elején, rögtön a 2. percben mindkét oldalon jegyeztünk egy-egy helyzetet, ezt követően pedig a Rapid átvette az irányítást.

A mérkőzést domináló hazaiak a 27. percben kihasználták a kolozsváriak védelmi hibáját, és Albu személyében átvették a vezetést.

A CFR válasza két perccel később érkezett, amikor Chipciu lőtt a tizenhatoson kívülről, de a hazai kapus hárított.

A 49. percben a kolozsváriak egyenlíthetik volna, de Manea beadását Debeljuh kénytelen volt a hálóba lőni.

Pár perccel később, a találkozó 55. percében a vendégek Albu személyében újabb gólt szereztek és az állás 2-0-ra módosult.

A kapott gól következtében a CFR játéka felpörgött kicsit, de gólt nem szereztek, így elszenvedték a bajnokság második vereségét.