szabadnapos rendőrség győzelem
0 0
Read Time:58 Second

Amint vasárnap este írtuk hétfőn, október 11-én két tesztmérkőzést is játszott a Kolozsvári CFR. Az első mérkőzésen 4-0 arányú vereséget mért a második ligás Dési Unireara. a második mérkőzésen pedig a harmadik Nyárádtői Unirea 2018 csapatát fogadta és 8-1-re győztek.

A désiek elleni mérkőzésen a következő felállást küldte pályára Dan Petrescu vezetőedző: Bălgrădean – Camora, Graovac, Cestor, Ciobotariu, Boateng, Culio, Chipciu, Păun, Deac, Alibec. A találkozó góljait Culio (37. perc), Celar (84. perc), Costache (88. perc) és Deac (92. perc) szerezték. Az utóbbinak a dési csapat volt a nevelőegyesülete.

A második mérkőzésen, a Nyárádtői Unirea 20198 ellen a következő felállással kezdet a bajnok: Figueiredo – Susic, Bouhenna, Hoban, Ștefan, Runar, Rodri, Gîdea, Omrani, Debejuh, Sacko. A találkozó góljait Debeljuh (8, 12, 23. és 43. percekben), Sacko (25. perc), Omrani (51. perc), Hoban (63. perc), Bouhenna (68. perc), illetve Astafei (38. perc) szerezték.

Az edzőmérkőzéseken két újan csatár is betalált és melyek keveset vagy egyeltalán nem játszottak eddig, pontosabban Dusan Celar és Hadi Sacko.

Végezetül újdonságként elmondhatjuk, hogy a CFR egy újfiút is bejelentett, egy horvát kapust, amely Belgiumban és Olaszországban is megfordult, melynek neve: Karlo Letica.