Dés Kemény Csicsergők KIFOR
0 0
Read Time:1 Minute, 41 Second

Nem született meglepetés a IV. liga 7. fordulójában, aránylag a várt eredmények születtek a hétvégén lebonyolított mérkőzéseken. Balul sikerült a Szamosújvári Atletic Olimpia mérkőzése. A hazaiak a Kolozsvári Supporter 2.0 legénységét fogadták a sétatéri stadionon és 2-0 arányú vereséget szenvedtek. Az első félidőben még valahogy bírtak az iramot Kilin Csaba klubelnök legényei, de tércsere után teljesen átadták a kezdeményezést a kolozsváriaknak.

A Tordaszentmihályi Arieşul sikere meglepetésnek számít (ha egyáltalán lehet annak nevezni), ugyanis a Torda melletti együttes 2-0 arányban nyert Révkolostoron a Dési Szamos 2 alakulatával szemben. Az igazság az, hogy a désiek néhány játékost magukkal vittek a III. ligában sorra került Nagysomkúti párharcra, ahol az első csapat volt érdekelve és megcsonkítva álltak ki a megyei bajnokságban kiírt találkozón.

A papírformának megfelelően vitt el három pontot Kissebesről a tapasztaltabb Alsódetrehemi Unirea, amely 3-1 arányban bizonyult jobbnak a helyi csapatnál

Idegen pályán nyert az otthon gyengélkedő Nagyiklódi Unirea, mely a Szászfenesi Academia de Fotbal fiataljai ellen győzött 5-3-ra, de akár nagyobb arányú is lehetett volna sikere, ha a csatárok értékesítik tiszta gólhelyzeteiket.

Ami a hazai sikereket illeti, különösen a Szamosújvári Vulturul teljesitményét emelnénk ki.  A listavezető „sasok” nehezen, de 1-0 arányban nyertek saját pályájukon az idei évadban jól induló Apahidai Sporting ellen. A mérkőzés egyetlen gólját a 32. percben szerezte Danciu.

Biztos bravúrt ért el hazai pályán a második helyezett Aranyosegerbegyi Victoria, amely fölényesen, 4-0-ra jól elverte a Magyargorbói Viitroul tizenegyét. A Szászfenesi SK – Gyalui Someşul   mérkőzést későbbi időpontra halasztották.