Superliga RMDSZ népírtás Dés Kemény
0 0
Read Time:1 Minute, 58 Second

A Liga 2, 10. fordulójában a Dési Unirea hazai pályán fogadta a tavaly még Liga 1-es FC Hermannstadt. Az eredmény 1-1 volt, a gólokat Buhăcianu (35. perc) és Manole (63. perc) szerezték.

A találkozó elején egyik fél sem mert komolyabban támadni. Az első helyzetig a 14. percig kellett várni, amikor a Hermannstadt egyik játékosa, Issah majdnem öngólt szerzett.

A találkozó 35 percében Buhăcianu kihasználta a dési védelem hibáját és betalált az üres kapuba.

Térfélcsere után a szebeniek újabb gólt szerezhettek volna a 48. percben, de Mino Sota lövését kivédte Răilean kapus.

A nagyszebeniek helyzete után, lassan, de biztosan a désiek átvették az irányítást, a 63. percben pedig Manole tizenegyese következtében kiegyenlítették az állást (1-1).

A hazaiak játékosa, Blaj két alakalommal is betalálhatott volna, a 82. és 89. percekben, de nem járt sikerrel és az eredmény nem módosult.

Temesvári Ripensia – Kolzosvári U 0-3

Kolozs megye másik Liga 2-es csapata, a Kolozsvári Universitatea idegenben lépett pályára a Temesvári Ripensia otthonába és 3-0 arányú győzelmet aratott. A gólokat Hofman (44. és 73. percek) és Haita (48. perc) szerezték.