Kemény Csicsergők KIFOR stadion
0 0
Read Time:2 Minute, 11 Second

A Liga 1, rájátszásának második fordulójában a Kolozsvári CFR a Farul Constanța ellenfele volt. A mérkőzés eredménye 0-0 volt. Ezzel a döntetlennel megszakadt a vasutasok hat mérkőzéses győzelmi sorozata.

Az eredmény ellenére izgalmas mérkőzésnek voltunk tanúi. Már rögtön a mérkőzés elején, mindkét mérkőzés elején jegyeztünk egy-egy helyzetét. A 4. percben a CFR csatárja, Debeljuh célozta meg Aioani kapust, a 7. percben pedig a hazaiak csatára, a Liga 1 góllövő listájának vezetője, Jefté Betancor az ötös sarkáról lőtt kapura, a játékszer pedig a felső léc felett szállt el.

A félidő 20. percében, egy szöglet következtében a játékszer Burcăhoz jutott, aki a tizenhatos vonalról lőtt, de pontatlan volt, a labda kicsivel kerülte el a kaput.

A 29. percben a hazaiak voltak a sorosak, amikor Betancort indították, az utóbbi azonban a tizenhatos széléről lőtt Hindrich kapuja mellé.

Szünet után a kolozsváriak voltak a motiváltibbak és sorozatban több helyzetet is kidolgoztak maguknak.

A 49. percben Deac betört a tizenhatosba, majd több játékost is kicselezett, majd kapura lőtt, Aioani azonban résen volt.

Az 54. percben ugyanaz a Deac elvégzett egy szabadrúgást, a labda a sorfalon pattant, és szögletbe ment.

A mérkőzés 58. percében Deac újra próbálkozott, de ezúttal sem járt sikerrel.

A hazaiak a 63. percben tértek magukhoz, Adi Petre egyedül találta magát Hindrichkel, de a CFR kapusa résen volt és óriási lélekjelenléttel hárított.

Húsz perccel a vége előtt. a 70. percben Betancor kihagyott egy ajtó-ablak helyzetet, amikor egyedül találta magát a kapussal, de lövése távolról elkerülte a kaput.