Csicsergők KIFOR stadion
0 0
Read Time:1 Minute, 1 Second

A női Liga 2, 13. fordulójában a Szamosújvári Atletic Olimpia hazai pályán fogadta a Nagyváradi United Bihor együttesét és 5-3 arányú győzelmet aratott.  Nagy meglepetésre a mérkőzés első harminc perce után a vendégcsapat 3-0-ra vezetett és akkor bizonyára senki sem gondolt a lelátókon szép számban helyet foglalt nézők közül, hogy a hazaiak megnyerhetik a meccset. Ritka eset, de a helyiek fordítottak és egy forgatagos második félidő után 5-3 arányban megnyerték a párharcot. A találkozó legjobb játékosa ezúttal is a volt román válogatott, Alexandra Iuşan volt, aki egymaga három gólt rúgott, amiből egy tizenegyesből született. Mellette még Andrada Manciu és Iulia Mera volt eredményes a hazaiaktól. Az utóbbi ugyancsak büntetőből szerzett találatot.

A bajnokság április 30-ig szünetel, de április 16-án szombaton Román Kupa mérkőzésen érdekelt az Atletic Olimpia. A sétatéri stadion pályáján a sokszoros bajnok, Kolozsvári U Olimpia   lesz az ellenfele.