Kemény Csicsergők KIFOR stadion
0 0
Read Time:1 Minute, 5 Second

A hétvégi fordulóban Szörényváron lépett pályára a Liga 2 második csoportja keretében a Szamosújvári Atletic Olimpia, ellenfele az ACS Atletic Drobeta   csapata volt, amelyet a tavaly ősszel otthon legyőztek a szamosújváriak. Ezúttal a szörényvári gárda nyert 2-1 arányban. A Termo pályán lebonyolított összecsapás első félidőjét a hazaiak uralták, két gólt is szerezve. Szünet után feljöttek a Kolozs megyeiek, akiknek azonban csak szépíteni jutott, méghozzá a volt román válogatott Alexandra Iuşan révén, de találata mellett volt lehetőségük kiegyenlíteni, ellenben a nehéz talajú pályán a vendégek csatárai „megbotlottak” a tizenhatoson belül. Iulia Mera edző tanítványai nem vallottak szégyent Szörényváron, ahová egy fárasztó kisbuszos utazás után jutottak el az Atletic Olimpia lányai. E hétvégén, a 13. fordulóban a szamosújváriak a sétatéri pályán a Nagyváradi AS Athletic CS United Bihor együttesét fogadják.

Kolozsvári Universitatea Olimpia – ACS Academia de Fotbal şi Tenis Măgura 8-0

AS Athletic CS United Bihor – AS CS Carmen Bukarest 1937 1-3