Kemény Csicsergők KIFOR stadion
0 0
Read Time:56 Second

Az Európa Konferencialiga ötödik játéknapján a Kolozsvári CFR a dán Randers FC otthonában lépett pályára és 2-1 arányú vereséget szenvedett.

Dan Petrescu legénysége minden elkövetett, hogy csapat pontokkal jöjjön haza Dániából, de nem járt sikerrel.

A találkozó első helyzete a dánoké volt, de rögtön az elején két kolozsvári helyzetet is jegyeztünk. A 3. percben Camora vette célba a kapufát, majd pedig a 8. percben Debeljuh passzolt Omraninak, de az utóbbi célt tévesztett.

Az első félidő hátralévő perceiben a házigazdák lassan ugyan, de átvették az irányítást és Ankersen személyében a 33. és a 35. percekben veszélyeztették a vendégek kapuját, de Bălgrădean résen volt és hárított.

Térfélcsere után is a vendégek voltak veszélyesebbek, és az 50. percben Kamara személyében át is fették a vezetést.

A kolozsváriak válasza hamar érkezett, az újonnan pályára lépett Susic beadását Deac fejelte a 72. percben, a hazai kapuba, és kiegyenlítette az állást.

A házigazda Randers győztes gólját pedig Piesinger szerezte a 78. percben, szabadrúgásból. A tökéletesen elvégzett szabadrúgást, Bălgărdean, minden igyekezete ellenére, nem tudta hárítani.