Dés Kemény Csicsergők KIFOR
0 0
Read Time:2 Minute, 6 Second

Az alapszakasz utolsó előtti fordulójában, a Kolozsvári CFR a FC Voluntari otthonában lépett pályára és 1-0 arányú győzelmet aratott. A találkozó egyetlen gólját Burcă szerezte a 19. percben.

A szerda esti mérkőzésen szokatlan felállást küldött pályára a CFR edzője, Dan Petrescu, rendhagyó módon öt középpályással és három hátvéddel játszott a CFR. Ennek a szokatlan felállásnak meglett az eredménye, mert a vendégek végig uralták a mérkőzést.

A találkozó első gólhelyzetét a hazaiak oldalán jegyeztük, a találkozó 3. percében, amikor Nemec fejelt a CFR kapujára, de Hindrich Otto résen volt és nagy bravúrral védett.

A vasutasok hamar átvették a mérkőzés irányítását, az első helyzetüket röktön a 10. percben hozták össze, amikor Burcă szabadrúgásól lőtt kapura, de lövését hárította az ellenfél kapusa.

A 19. percben Burcă fejelte kapuba a Deac által szabadrúgásból beadott játékszert és a CFR átvette a vezetést.

Az első félidő utolsó helyzetét is a kolozsváriak oldalán jegyeztük, a 36. percben, amikor Deac beadását Boateng fejelte eredménytelenül a Voluntari kapujára.

A mérkőzést térfélcsere után is vendégek uralták, több alkalommal növelhették volna előnyüket.

A mérkőzés 66. percében, Yuri is betalált, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot.

A 72. és 76. percekben Chipciu és Boateng eldönthették volna a mérkőzés sorsát, de végül az állás nem módosult.