Csak egy pont jutott a Dési Unireanak

0 0
Read Time:2 Minute, 9 Second

A Liga 2, harmadik fordulójában, a Dési Unirea hazai pályán fogadta a Dunărea Călărașit. A végeredmény 0-0 volt.

A nagy hőség ellenére a szurkolók nagy számban foglaltak helyet a Szamos parti stadionban, de gólt ezúttal sem láttak.

A désiek végigtámadták a mérkőzést, első perctől kezdve ők uralták a találkozót, de a labda nem akart túljutni a gólvonalon. Egyszerűen nem volt szerencséjük a hazaiaknak, akik igazán megérdemelték volna a három pontot. Három forduló után egy találatuk sincs, pedig már két összecsapást is saját pályájukon bonyolítottak le. Nem véletlenül volt elégedetlen a meccs végén az Unirea edzője, Dragoş Militaru, aki a sajtó képviselőinek kijelentette „nem a vendégek vittek el egy pontot, hanem mi vesztettünk kettőt”.

A Duna mentieknek kilencven perc alatt két lövésük volt, Dragoş Răilean hálóőrnek semmi munkája nem volt, ellenben annál többet izzadt a vendégek kapusa, akit igazán célba vettek a désiek. Nem kevesebb mint nyolc tiszta helyzetet számoltunk össze

A 13. percben Burdeţ próbálkozott egy távoli lövéssel, őt követte a 16. percben Adi Pop (ugyancsak ő hibázott a 48. percben), majd folytatva a sort megemlitjük Ionuţ Rus (32 és 76. perc), Alex Pop (35. Perc), Ionuţ Frăsineanu (52.perc) és legutóljára Kereki Mihály óriási bombalövését a mérkőzés utolsó percében, amikor a labda pár centire ment el a vendégek kapuja fölött.

Az Unirea felállása: Răilean – Roş, Kereki Mihaly, Burdeţ, I. Rus –                                                                                           Andrei Pop, Cătinean, Al. Militaru, Manole –Frăsineanu, Adi Pop. Edző: Dragoş Militaru. Cserejátékosok: Alex Pop, Florin Blaj, Chira, Cocian.