Rajtolt a Kolozs megyei Liga IV
Majdnem két év után elkezdődött a pontokért vívott küzdelem a Kolozs megyei Liga IV-ben is.
Társadalmi és kulturális havilap
Majdnem két év után elkezdődött a pontokért vívott küzdelem a Kolozs megyei Liga IV-ben is.
A Dési Unirea és Kolzosvári Universitatea is pályára léptek. A désiek vereséget szenvedtek idegenben, a kolozsváriak pedig győztek hazai pályán.
Az Európa Liga play off körének visszavágó mérkőzésén a Kolozsvári CFR hazai pályán fogadta a Belgrádi Crvena Zvezdát, a végeredmény 1-2 volt. A gólokat Debeljuh (34), illetve Katai (4) és Pavkov (53) szerezték.
Az idei nyárelőn a szamosújvári labdarúgás legnagyobb sikerét érte el az Atletic Olimpia női csapata.
A román kupa harmadik körében a Kolozsvári Sănătatea és a Kolozsvári Universitatea egymással küzdöttek a továbbjutásért. A mérkőzés győztese az Universitatea volt, aki 4-0-ra győzte le ellenfelét. A találkozó góljait Iaser Țurcan (37. perc), Alexandru Boiciuc (62. perc), Tudor Vomir (81. perc) és Andrei Blejdea (83. perc) szerezték.
Vasárnap, augusztus 29-én megkezdődik a pontokért való küzdelem a IV. ligában is.
A román kupa harmadik körében a Dési Unirea, idegenben lépett pályára a Beszterce-Naszódi Glória vendégeként és hosszabbítások után 4-2 arányban győzött, ezzel továbbjutott a kupa következő körébe.
Augusztus közepén elkezdték előkészületeiket az A1 osztályban szereplő Dési Unirea röplabdacsapat. Az új edző Ovidiu Tămaş lett.
A Liga 2, negyedik fordulójába a Kolozsvári Universitatea idegenben lépett pályára, a Jászvásári Politehnica otthonában és 2-0 arányú vereséget szenvedett.
A Liga 1, hatodik fordulójában a Kolozsvári CFR idegenben, a FC Argeș otthonában lépett pályára és 1-0 arányú győzelmet aratott. A mérkőzés egyetlen gólját Omrani szerezte a 30. percben.